ROZPIS KUŽELNY březen 2020
Březen dráhy 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
neděle 1-2     Slavia K. Vary Sedlecký kaolín              
1 3-4      Thermál           
pondělí 1-2               Dopravní podnik        
2 3-4               Team4M    
úterý 1-2          SKK a Slovan 
3 3-4        
středa 1-2               Nová Role    
4 3-4                  
čtvrtek 1-2         SKK a Slovan Magistrát města  
5 3-4          
pátek 1-2               Dvory        
6 3-4                      
sobota 1-2 zápasy SKK a Slovan Karlovy Vary      
7 3-4      
neděle 1-2                              
8 3-4                              
pondělí 1-2               Dopravní podnik        
9 3-4               Team4M    
úterý 1-2         SKK a Slovan
10 3-4        
středa 1-2               Nová Role    
11 3-4                  
čtvrtek 1-2         SKK a Slovan Magistrát města  
12 3-4          
pátek 1-2               Katastrální úřad        
13 3-4                      
sobota 1-2 zápasy SKK a Slovan Karlovy Vary      
14 3-4      
neděle 1-2     Slavia K. Vary Sedlecký kaolín              
15 3-4      Thermál           
pondělí 1-2               Dopravní podnik        
16 3-4               Team4M    
úterý 1-2          SKK a Slovan 
17 3-4        
středa 1-2               Nová Role    
18 3-4               Moser    
čtvrtek 1-2         SKK a Slovan Magistrát města  
19 3-4          
pátek 1-2               Dvory        
20 3-4                      
sobota 1-2 zápasy SKK a Slovan Karlovy Vary      
21 3-4      
neděle 1-2                              
22 3-4                              
pondělí 1-2               Dopravní podnik        
23 3-4               Team4M    
úterý 1-2          SKK a Slovan 
24 3-4        
středa 1-2               Nová Role    
25 3-4                  
čtvrtek 1-2         SKK a Slovan Magistrát města  
26 3-4          
pátek 1-2               Katastrální úřad        
27 3-4                      
sobota 1-2 zápasy SKK a Slovan Karlovy Vary      
28 3-4      
neděle 1-2     Slavia K. Vary Sedlecký kaolín              
29 3-4      Thermál           
pondělí 1-2               Dopravní podnik        
16 3-4               Team4M    
úterý 1-2          SKK a Slovan 
17 3-4