ROZPIS KUŽELNY únor 2023
Únor dráhy 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
středa 1-2               Porcelán Nová Role        
1 3-4                 Vyhlídka        
čtvrtek 1-2         SKK a Slovan Magistrát města    
2 3-4                
pátek 1-2               Katastrální úřad        
3 3-4                              
sobota 1-2 Utkání soutěží registrovaných dle rozlosování
4 3-4
neděle 1-2                              
5 3-4                              
pondělí 1-2               Dopravní podnik TEAM  
6 3-4                      
úterý 1-2         SKK a Slovan
7 3-4        
středa 1-2               Porcelán Nová Role        
8 3-4                 Vyhlídka        
čtvrtek 1-2         SKK a Slovan Magistrát města    
9 3-4                  
pátek 1-2               BENEDIKT        
10 3-4                 QUATRO        
sobota 1-2 Utkání soutěží registrovaných dle rozlosování
11 3-4
neděle 1-2                              
12 3-4                              
pondělí 1-2               Dopravní podnik TEAM  
13 3-4                      
úterý 1-2         SKK a Slovan
14 3-4        
středa 1-2               Porcelán Nová Role        
15 3-4               Moser    
čtvrtek 1-2         SKK a Slovan Magistrát města    
16 3-4                  
pátek 1-2               Katastrální úřad        
17 3-4                              
sobota 1-2 Utkání soutěží registrovaných dle rozlosování
18 3-4
neděle 1-2                              
19 3-4                              
pondělí 1-2               Dopravní podnik TEAM  
20 3-4                      
úterý 1-2         SKK a Slovan
21 3-4        
středa 1-2               Porcelán Nová Role        
22 3-4                 Vyhlídka        
čtvrtek 1-2         SKK a Slovan Magistrát města    
23 3-4                  
pátek 1-2               BENEDIKT        
24 3-4                 QUATRO        
sobota 1-2 Utkání soutěží registrovaných dle rozlosování
25 3-4
neděle 1-2                              
26 3-4                              
pondělí 1-2               Dopravní podnik TEAM  
27 3-4                      
úterý 1-2         SKK a Slovan
28 3-4